باید دقیقا براتون توضیح بدم که بتونید کمکم کنید، حتی یکم. 

شاید بدونید و شاید نه که من هدفم پزشکی بود،حالا هم خودم یکم بازیگوشی کردم و هم امتحانای نهاییم افتاد با کنکورم و بخاطر افسردگی دو ماه تمام نتونستم درس بخونم،یعنی در کل من شاید 6ماه درس خونده باشم که 3ماهش همون فصل بهار بود،همون سه ماه آخری که همه میگن.

ریاضی و فیزیک رو کلا نخوندم،ینی فیزیک فقط ماه آخر خوندم که نمیدونم چطور 21% زدم :/

نصف تایم رو خواب بودم کلا، کلاس و مشاورم که هیچی،ولی با وجود همه ی  اینا رتبم از دوستام-کسایی که تمام کلاس هارو میرفتن و مشاور هم داشتن- خیلی بهتر شد.

راستش وضعیت خونه ما جوریه که من فقط میخواستم دور شم، هرچی دورتر بهتر، و اطرافیانی که کمکت که نمیکنن هیچ،از صبح خروس خون فقط طعنه میزنن و روحیه اتو تضعیف میکنن. 

با وجود تمام اینا من حسابداری و روانشناسی رو شبانه زدم،که اگه اینارو آوردم بتونم باز بخونم برا دولتی روزانه، و از شانس بسیار بسیار قشنگم الان حسابداری شبانه کردستان قبول شدم.

دو دلم و با هرکس م میکنم یه چیزی میگه، یکی میگه کنکور هرسال بدتر میشه، یکی میگه نه بمون بخون.

اما اگه بخوام با خودم صادق و رو راست باشم میبینم نه میتونم اینجا و بین این آدما بمونم با اون وضعیت داغونی که داریم توی خونه، نه میتونم برم رشته ای که بهش هیچ علاقه ای ندارم و دلم با یه چیز دیگس. 

از قضا اگر هم بخوام برم دانشگاه باید تنها برم، ینی باید بلیط هامو خودم بگیرم، خودم تمام کارام رو انجام بدم و برم،دریغ از ذره ای مسئولیت پذیری از طرف خانواده، حتی یه درخت هم برا اینکه رشد کنه باید یکی بهش آب بده!!

میدونم خیلی هاتون الان این توی فکرتون هست که خب ما شرایط تورو نمیدونیم،نمیدونیم وضعیت دقیقا چطوریه، برای اینکه بتونید تصور کنید شرایط من رو، فقط خودتونو بذارید جای من، جای کسی که  از شدت فشار های دورش دو بار تا مرز خودکشی رفته و باز نتونسته بودنش توی این دنیا رو تموم کنه.

همین کافیه تا اوج فشاری که من تحمل کردم رو درک کنید. 

حالا بگید، اگه شما جای من-جای کژالِ خسته از گیر و دار اطراف- بودید، چکار می‌کردید، ریسک می‌کردید و یکسال میموندید با اینکه میدونید با وجود تمام سهمیه ها رتبه اتون خیلی بهتر شه میرسه به پرستاری، یا به همه چی پشت پا میزدید و رشته ای رو میخوندید که چندین نفر میگن کمکت میکنیم و پشتتیم تا موفق شی؟!م

ممنون میشم جواب بدید و شرمنده که انقدر غرغر های این بنده  حقیر رو خوندید. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها